Menu

Blue News

U bent hier

TUCHT - De niet-aanwijzing van een korpschef

TUCHT - De niet-aanwijzing van een korpschef

Is er beroep mogelijk wanneer één kandidaat voor het mandaat van korpschef geschikt werd verklaard door de selectiecommissie, maar de voordracht door de politieraad van de politiezone niet wordt goedgekeurd? Kan het stilzwijgen van de minister als een afwijzende beslissing worden beschouwd? Wat met de voorwaarde voorzien in art. 52 WGP? De Raad van State schept duidelijkheid.

Blue newsletter