Menu

Blue News

U bent hier

TUCHT - Art 56.2° TW en de informatieplicht bij het parket

TUCHT - Art 56.2° TW en de informatieplicht bij het parket

Hoe moet een tuchtoverheid zich gedragen indien ze artikel 56. 2° lid TW wil toepassen? Welke zijn de grenzen aan artikel 56.2° lid die toelaten om de tuchtrechtelijke vervolging uit te stellen tot de gerechtelijke overheid haar onderzoek heeft beëindigd? Hoe ziet de Raad van State dit in het licht van de redelijke termijnvereiste? Lees het nu in BlueConnect > Module Tucht.

Blue newsletter